Your Cart

Zadzwoń do nas: 508 334 200

Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 15 000 zł

Regulamin sklepu internetowego

hhtps://akademiark.pl

 

Sklep internetowy AKADEMIA RK działający pod tym samym adresem prowadzony przez firmę Akademia Radosław Kowalski z siedzibą przy ul. Władysława Łokietka 47c/18, Sopot 81-736 Sklep akademiark.pl, zwany w dalszej części regulaminu „Sklepem” zajmuję się sprzedażą towarów za pośrednictwem sieci internetowej. Informacje o cenach produktów ich dostępności oraz opisów produktów Sklep zamieszcza na stronie  AKADEMIA RK

 

Oferta Sklepu akademiark.pl nie stanowi oferty w myśl przepisów Kodeku Cywilnego.
Zamówienie w Sklepie internetowym akademiark.pl przyjmowane i realizowane będą od przedsiębiorców (osób fizycznych, prawnych i organizacji, o których mowa w art. 33(1) § 1 KC, prowadzących we własnym imieniu działalność zawodową lub gospodarczą), konsumentów (osób fizycznych dokonujących czynności prawnych niezwiązanych bezpośrednio z ich działalnością zawodową lub gospodarczą).

Oferta Sklepu internetowego przeznaczona jest wyłącznie do sprzedaży dokonywanej na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, również sprzedaż musi być wykonana do miejsca na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, zamówienia mogą być dokonane przez podmioty zarejestrowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Jeśli natomiast zakupu dokonać chce podmiot z poza granic Rzeczpospolitej Polskiej konieczny jest wcześniejszy kontakt w celu ustalenia warunków handlowych obowiązujących pomiędzy krajem dostarczenia a Rzeczpospolitą Polską.

Zdjęcia produktów oraz opisy produktów oferowanych przez Sklep akademiark.pl mogą mieć charakter poglądowy i mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu. Sklep zwraca szczególną uwagę aby wszystkie materiały zamieszczone oraz przekazane informacje były zgodne z rzeczywistością, jednakże nie gwarantuje, że opublikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub uchybień wynikających z błędów ludzkich. Takie uchybienia lub błędy nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń ze strony Klienta. Klient w przypadku jakichkolwiek wątpliwości jest zobowiązany przed zakupem towaru skontaktować się z działem sprzedaży i zakupów w celu wyjaśnienia zaistniałych wątpliwości.

Realizacja zamówień następuje pod warunkiem, że zamawiany towar jest dostępny w magazynie. W przypadku braku dostępności towarów klient jest o tym niezwłocznie informowany. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon które dostarczane są droga elektroniczną na adres poczty email podanej przez zamawiającego podczas składania zamówienia, chyba że Klient poinformuje o chęci otrzymania w tradycyjnej formie. Klient może zgłosić zmiany do zamówienia do momentu przed wystawieniem dowodu zakupy faktury VAT lub paragonu. Naniesienie zmian możliwe jest po wcześniejszym kontakcie z działem sprzedaży i zakupów tel. 508334200 lub mailto:info@akademiark.pl

Zamówienia staramy się realizować niezwłocznie a do wysyłki towaru przystępujemy najpóźniej w ciągu 1-3 dni roboczych od chwili wpłynięcia zamówienia przy opcji płatności za pobraniem lub zaksięgowaniu się przelewu na naszym koncie. Wszystkie przesyłki dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej w ciągu 24-48 godzin od nadania jej w dni robocze. Dostawa odbywa się w określony i wybrany przez klienta w zamówieniu sposób. Aktualne koszty dostawy dostępne są na stronie Sklepu.

Ceny towarów zamieszczone są i podawane w polskiej walucie PLN w kwocie netto i brutto. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen oferowanych towarów, możliwości wprowadzania i odwoływania akcji rabatowych na stronie Sklepu, wprowadzania zmian w ofercie, dodawania nowych produktów oraz ich usuwania.
Klient za zamówione towary ma do wyboru następujące formy płatności:
– przedpłata na numer konta bankowego Sklepu internetowego szybkim przelewem gdzie dane do przelewu zawarte będą automatycznie po złożeniu zamówienia
– za pobraniem przy odbiorze towaru od kuriera

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie na każdy zakupiony towar w ciągu 7 dniu od daty odebrania przesyłki od kuriera w przypadku stwierdzenia w otrzymanym towarze wad fabrycznych lub niezgodności towaru z umową. W powyższym wypadku Klient zobowiązany jest do kontaktu z działem sprzedaży i zakupów przez mail mailto:info@akademiark.pl lub telefonicznie 505334200. Reklamacje odsyłane bez wcześniejszego uzgodnienia nie będą rozpatrywane. W przypadku odesłania reklamowanego towaru należy dołączyć dowód zakupu, a odsyłany towar musi być zapakowany w oryginalne opakowanie. Sklep nie przyjmie żadnych przesyłek odesłanym za pobraniem. W przypadku uznanej reklamacji, towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy a jeśli nie będzie to możliwe Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inny dostępny do wyboru. Podstawy do reklamacji nie stanowią różnice w wyglądzie, odcień koloru towaru zamieszczonego na stronie Sklepu z dostarczonymi w zamówieniu produktami. Różnice te mogą wynikać z innych ustawień parametrów monitorów.

Przy odbieraniu przesyłki należy sprawdzić przy kurierze czy paczka nie jest uszkodzona oraz czy jest oryginalnie zapakowana. Przy widocznych śladach uszkodzeń opakowania lub prób jego otwarcia należy otworzyć paczkę w obecności kuriera i sporządzić protokół co pozwoli skutecznie dochodzić odszkodowań od firmy kurierskiej w przypadku uszkodzeń i braków w towarze.

Sklep zastrzega sobie prawo w szczególnych przypadkach do odmowy realizacji zamówienia.
W kwestiach nie objętych w zamieszczonym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne obowiązujące przepisy Prawa Polskiego.
Sklep ma prawo do zmiany Regulaminu z uzasadnionych przyczyn. Wszystkie zmiany Regulaminu obowiązywać będą po 7 dniach od daty ich publikacji na stronie akademiark.pl. W przypadku umów zawartych przed zmianą regulaminu stosuje się przepisy obowiązujące w chwili zawarcia umowy.
Spory wynikłe z niniejszego regulaminu będą rozpatrywane przez sąd właściwy dla siedziby firmy Akademia Radosław Kowalski

Darmowa wysyłka

Przy zamówieniach powyżej
15 000 zł

Reklamacja w ciągu 7 dni

od daty odebrania przesyłki od kuriera

Gwarancja produktu

24-miesięczna gwarancja na zakupiony produkt

100% bezpieczne płatności

PayPal / MasterCard / Visa